ירוק סטודיו - מיתוג אסטרטגי | עיצוב גרפי | בניית אתרים | יעוץ שיווקי

מה זה מיתוג?

מה זה מיתוג

מיתוג צריך חזון, רעיון, בידול, קונספט

מיתוג זה הכל – מיתוג טוב מתבסס על מסר זכיר, ברור ומבודל. מיתוג טוב מעצים את המותג אל מול קהלי היעד שלו ובונה איתם מערכת יחסים. מיתוג טוב בונה מותג חזק המספר סיפור ויוצר ערך אמיתי.

מותג הגורם לנו להרגיש, מניע אותנו לפעולה ומעניק לנו חוויה עשירה והיקפית, חוויה הבאה לידי ביטוי בכל נקודות המגע עם הצרכן. מיתוג זה לא רק עיצוב לוגו מבריק ואריזה יפה, מיתוג זה הכל.

מיתוג חוצה חושים – מותג טוב לא רק רואים, מותג טוב מרגישים, מותג טוב שומעים, מותג טוב טועמים ומריחים. תהליך מיתוג מוצלח מייצר אמירה על כל החושים בכל האספקטים של חווית הלקוח. תדמיתו של מוצר או עסק נבנית בעזרת המון נקודות מפגש עם הצרכן ועל כולן ליצר מסר אחד ויחיד.

מיתוג חוצה מימדים – אל מותג טוב מתחברים בכל המימדים, תהליך מיתוג טוב יוצר שפת נראות כוללת ואחידה מהדו-מימד לתלת-מימד, מעיצוב הלוגו והשפה הגרפית ועד לעיצוב החלל וסביבת המותג. שניהם ביחד וכל אחד לחוד נובעים מאותו הקונספט ומושתתים על אותם הערכים. בכל המימדים: המותג הוא אחד, השפה היא אחת והשדר הוא אחד.

מיתוג חוצה מדיה – בין אם מדובר במדיה הותיקה והקונבנציונלית ובין אם מדובר במדיה החדשה, חשוב תמיד לזכור שהמדיה היא רק האמצעי ולא המטרה. דווקא היום, בעולם רווי במסרים ועם ערוצי חשיפה רבים ומגוונים חשוב לשמור על מסר אחד המוקף בשפה אחת: מעניינת, בולטת, קריאטיבית ומניעה לפעולה.

בסופו של דבר מותג טוב הוא מותג מצליח ורווחי. אני מאמינה בקפדנות ותשומת לב לכל הפרטים, מבחינתי אין מקום לבינוניות, הפרפקציוניזם שלי בא לידי ביטוי בכל היבט של תהליך העבודה – משלב המחקר וזיהוי משבצת המותג הנכונה, דרך בניית הקונספט הקריאטיבי ועד לפתרון המדויק והספציפי לכל פרויקט ולקוח, כאשר מעל הכל עומדים היצירתיות והחזון, ה- vision

לפרטים נוספים על תהליך מיתוג לחצו כאן

סטודיו DGGD – עיצוב | מיתוג | בניית אתרים | יעוץ שיווקי (מעוף)

Call Now Button